Outlook Grup Oluşturma

Exchange server üzerinde oluşturulan mecvut grupların dışında outlook kullanıcılarıda kendileri için spesifik gruplar oluşturmak isteyebilirler. Bu kısa makalemizde Outlook 2010 üzerinde Outlook contact group ‘un nasıl oluşturulacağına bakacağız.

Outlook üzerinde New Items / More Items tabına geliyoruz Contact Group butonuna tıklıyoruz.

Add Members diyerek istersek  Outlook contactlarından, outlook address booktan yada direk outlook mailini manuel olarak girebiliriz.

Bu mail grubumuza bi

r isim veriyor, daha sonra kaydediyoruz.

Artık yeni mail grubumuz hazır istediğimiz zaman outlook üzerinden yeni grubumuza mail atabiliriz.

Konuyu Paylaş:
Digg Google Bookmarks reddit Mixx StumbleUpon Technorati Yahoo! Buzz DesignFloat Delicious BlinkList Furl

3 Yorum “Outlook Grup Oluşturma”

 • PelinS dedi ki:

  Bence mail-grubu.com daha çok başarılı ortak bir mail grubudur. Hem de tamamen ‘Türkçe’. Orada kolayca yeni grup oluşturuyorsun sonra da istediğin kişi adresleri ekliyorsun. Grubumuz haberleşmek ve dosyalar paylaşmak için sadece bu siteyi kullanıyor çünkü gerçekten çok pratik bizim için.

 • Aslı dedi ki:

  merhaba, mail listesi oluşturmaya çalışıyorum fakat yeni öğeler / diğer öğeler/ KİŞİ GRUBU yeri soluk renkte tıklayamıyorum. sorun nedir nasıl düzeltilir yardımcı olursanız çok sevinirim.

 • Admin dedi ki:

  Merhaba Aslı soluk durumda görünüyor olması yanlış menüde iken bu işlemi yapıyor olabilirsin, ilk olarak mailbox üzerine gel oraya tıkla ardından o menüye gitmeye çalışırmısın

 • Bir Cevap Yaz:

  İsim (Gerekli):
  Mail (Adresiniz Gizli Tutulacaktır) (Gerekli):
  Web siteniz:
  Yorum (Gerekli):
  XHTML: Kullanabileceğiniz Taglar: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>