Ardamax Keylogger Smtp Ayarları

 

Keylogger kurulumundan sonra bildirimlerin bize ulaşması için smtp yani mail ayarlarını yapmamız gerekiyor. Aksi durumda bize bildirim ulaşmaz

KEYLOGGER MAİL AYARLARI

Takip etme amacıyla kurduğumuz bir keyloggerın üzerinde çalıştığı bilgisayar,  eğer bizden uzaktaysa var olan logları e-mail aracılığıyla almamız gerekir, bir çok ardamax keylogger kurulum ve kullanım makalemde birçok kişi pop3 mail hesabına sahip olmadığından smtp ayarlarıyla ilgili problem yaşıyor, hotmail ve gmail üzerinden ardamax ile mail gönderemesekte yahoo smtp kullanarak istediğimiz adrese mail gönderebiliriz, bu ayarlar sırasıyla aşağıdaki gibidir.

 

– Ardamax keylogger üzerinden delivery tabına geliyor ve E-mail kısmını açıyoruz, ve yahoo smtp ayarlarını aşağıdaki gibi yapıyoruz. Siz bunu gmail veya hotmaile uyarlayabilirsiniz

 

 

– Ardından ayarların düzgün yapılıp yapılmadığını test butonuna tıklayarak kontrol ediyoruz.

 

 

– Ayarlarımız düzgün şekilde yapılmış ve testimizde başarılı şimdi logları görmek istediğimiz mail hesabını açıyoruz ve test mailinin gelip gelmediğini kontrol ediyoruz.

 

 

 

– Test maili bize ulaşmış, yanlız mail junk yani gereksiz mail kutusuna düşüyor, burdan maili güvenli seçerek inboxımıza düşmesini sağlıyoruz. Mailin kimden geldiği kısmına bakıncada yahoo smtp ayarlarından verdiğimiz yahoo adresimizi görüyoruz, artık belirlediğimiz kriterlere göre ardamax keylogger bize bilgileri mail gönderecektir.

 

Keylogger download etmek ve kurulumunun nasıl yapılacağını görmek için aşağıdaki makalelere göz atabilirsiniz.