May 19, 2024

Callan method kitapları pdf indir

Callan method kitapları pdf indir yazısında callan method pdf dosyalarını indirebilir, mp3 dosyalarını download edebilirsiniz. Hem pdf hem mp3 indirmek için makalemize başlıyoruz.

Callan Methodu Nedir?

Callan methodu Robin Callan tarafından geliştirilen gramerden daha ziyade konuşmaya ve tekrar etmeye dayalı bir ingilizce eğitim metodudur. Eğer bir eğitmen ile beraber çalışıyorsanız eğitmen size ingilizce bir soru sorar ve genelde bu soruyu tekrar eder, siz ise cümleyi türkçeye çevirip düşünmeye fırsat bulmadan cevap vermenizi bekler, eğer cevap veremeycek durumdaysanız size yardımcı olarak cümleyi kurmanızı kolaylaştırır, yani olabildiğince refleksif bir şekilde, türkçe-ingilizce , ingilice-türkçe çeviri yapmak için zamanınız kalmadan ingilizce düşünmenizi sağlamaya çalışır. Kısaca sistematik bir şekilde dil bilgisi ve kelimeler kullanılarak tekrar ve pekiştirme yoluyla öğrenciye ingilizce öğretilir.

 

Callan method kitapları pdf indir

Callen Methodunun Avantajları Neler

 • Çok daha kısa zamanda ingilizce öğretir

Callan methoduyla diğer ingilizce yöntemlerinin neredeyse dörtte bir zamanında ingilizce öğrenilebilir, Bu yöntem yaş veya milliyet ayırmadan başka kaynak kitap veya özel ders gerektirmeden en hızlı ingilizce öğretme yöntemi olarak çeşitli kurs merkezleri tarafından kabul ediliyor ve uygulanıyor.

 

 • Uygulamada nasıl ders işleniyor ?

Bu metot geçmişte öğrendiğiniz yöntemlerden daha farklı, sınav kağıtlarına gömülüp soru çözmek, gramerin içerisinde boğulmak, okuduğunu anlama çalışması veya dil bilgisi alıştırması yaplılmaz. Bu yöntemle derste sürekli ingilizce konuşursunuz, diğer öğrencilerin ingilizcesini dinlersiniz yani etraftan mümkün olduğunda fazla ingilizceye maruz kalırsınız. Eğitmen size sık sık soru sorar, sorular sıralı olarak sorulmadığı için size ne zaman soru sorulacağını bilemezsiniz bu yüzden dersi sürekli takip etmek zorundasınızdır.

Öğretmen bir ingiliz gibi hızlı konuşur;  Bir ingiliz veya ingilizceyi iyi bilen biriyle sohbet ettiğinizde ne yazık ki karşınızdaki kişi yavaş konuşmayacak bunun bilincinde olan bu yöntemde öğretmen sizinle ilk cümleyi hızlı konuşur, soruyu tekrar ettiğinde ise daha yavaş sorarak anladığınızdan emin olur. Bu methodun en önemli özelliği vereceğiniz cevapların uzun olması, yes,no ya da do,does gibi kısa cevaplar veremezsiniz, cevabı uzun vermeli, hatta tersli olarak olumlu ya da olumsuz olan yanıtı da vereceğiniz cevaba katmalısınız. Bir örnekle nasıl olduğunu açıklamak gerekirse.

Eğitmen size şu şekilde bir soru sordu;

Are there three table in this classroom? (Bu sınıfta 3 adet mi masa var?) Are there three table in this classroom? (Soruyu tekrar eder)

Sizin cevabınız şu şekilde olmalı

No there aren’t three tables in this classroom. There are two tables in this classroom (Hayır bu sınıfta 3 adet masa yok. Bu sınıfta 2 adet masa var.)

Bu örnek bu yöntemi açıklama açısından yeterli olacaktır diye düşünüyorum 🙂 Aşağıda callan metodunun kitaplarını ve ses dosyalarını paylaşacağım. Umarım çok daha fazla insan bu sayede ingilizce öğrenebilir ve global anlamda istediği bilgiye erişebilir…

Callan method kitapları pdf indir

Callan Method Stage 1 Download

Callan Method Stage 2 Download

Callan Method Stage 3 Download

Callan Method Stage 4 Download

Callan Method Stage 5 Download

Callan Method Stage 6 Download

Callan Method Stage 7 Download

Callan Method Stage 8 Download

Callan Method Stage 9 Download

Callan Method Stage 10 Download

Callan Method Stage 11 Kitap Download

Callan Method Stage 12 Kitap Download

 

Callan Method kitaplarını indir için demo olan stage 1 dosyasını download edebilirsiniz. Kitapların tamamı için

Callan method kitapları pdf indir dosyasındaki Callan method kitapları dijital dosyaları için “”info@aliortul.net“” adresine mail atabilirsiniz

Ayrıca aşağıdaki linkten Callan method eğitim setini güvenli ödeme yöntemiyle en uygun fiyattan taksitli olarak hemen satın alabilirsiniz.

Satın almayla ilgili tüm sorularınız için aşağıdaki Whatsapp numarasından bana ulaşabilirsiniz.

 

Siparişlerinizle ilgili tüm sorularınız için Whatsapp Destek Hattıından günün her saati ulaşabilirsiniz.

whatsapp

Ayrıca Callan Method yöntemi nasıl doğdu öğrenmek isterseniz, aşağıdaki yazımı okuyabilirsiniz

Callan methodu nedir

10 thoughts on “Callan method kitapları pdf indir

 1. stepwolf78

  Çok teşekkür ederim ne zamandır bu seti arıyordum

 2. Anonim

  Sipariş verdim

 3. Admin

  Callan Method kitapları 11 ve 12. serinin pdf dosyalarını ekledim indirebilirsiniz.

  Have a nice day, and hard work 🙂

 4. Okan

  Sahibinden üzerinden sipariş verdim, ücretini gönderiyorsunuz indirme linki veriyor. sorunsuz teslim aldım

  Teşekkürler Ali Bey

 5. Batıkan

  Hocam, Stage 1 hariç diğerlerinde link yok ama düzeltebilir misiniz size zahmet?

 6. Ali

  Salam stage 1 dan başqa heç birini yükləyə bilmirəm satın ala daxil olanda isə yalnız üyelere giriç onaylanıyor bende de üyülik yok bu kitapları nasıl indire bilirim

 7. Fexrende

  Salam mən endirə bilmədim ,yenə də təşĕkkürlər

 8. callan method nedir

  […] Callan methodu nedir ? ingilizce öğrenmenin hızlı eğlenceli ve kolay bir yoludur, Callan methodu ile öğrenciler özellikle listenin ve speaking becerilerini hızlı bir şekilde geliştirirler.  Bu yöntemin Robin Callan  tarafından 50 yılı aşkın bir zaman önce uyarlandığını söylemiştim, şu an Avrupa’nın en büyük özel ingilizce okul metodu olarak kullanılıyor. Avrupada 300 den fazla okul callan metodunu kullanarak eğitim veriyor. Ayrıca Asya, Afrika, Orta doğu gibi yerlerde de kullanılmaya başlanan bu yöntem bizim ülkemizde de yer almaya başladı. […]

 9. Callan method books pdf download - Callan method books

  […] Callan method books You can send an e-mail to “” info@aliortul.net “” for digital files of Callan method books in the pdf download file or you can buy them at the most affordable price with the secure payment method from the link below. […]

 10. I.K

  Hocam, Callan for Kids serisine ulaşabildiniz mi acaba ?

Bir yanıt yazın