May 19, 2024
head first pmp türkçe pdf

Head First Pmp Türkçe Pdf

Head first pmp türkçe pdf. Proje yöneticisi olmak isteyen bir çok insan tarafından aranan bir kitap. Bu kitabın fiyatı hiç de azımsanmayacak fiyatta olduğu için türkçe pdf dosyasını indirmek isteyen bir çok insan mevcut.

Proje yöneticiliği günümüz digital dünyasında ayrı bir iş kolu olarak yer almaya ve gelişmeye devam ediyor. Yazılım veya kodlama bilinmese dahi bir projenin nasıl yönetileceğini ve tamamlanacağını bilen uzmanlar bir çok firmada kendilerine yer bulabiliyor. Bu da Proje yöneticiliği ve pmp sertifikasına olan ilgili arttırıyor. Yanlızca proje yöneticileri değil. IT müdürleri ve uzmanları da bir projenin nasıl yönetileceğini ve sürdürebileceğini bilmeli. Bu yüzden head first pmp iyi bir kaynak olarak okunmayı bekliyor.

Head First Pmp Türkçe PDF

Head first pmp türkçe kitabı bir çok kitapçıda tükenmiş durumda bu nedenle satın almakta pek kolay olmuyor. Kitabın türkçe versiyonu bulunmasa da özet halini aşağıdaki linkte faydalanmanız için bırakıyorum. En azından özet halini okuyarak kitap halinde fikir sahibi olabilirsiniz.

 

head first pmp türkçe pdf
head first pmp pdf

Head First pmp türkçe pdf dosyasını indirmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

Head First pmp türkçe pdf indir

Bir yanıt yazın