May 27, 2024
read pdf book

küçük prens pdf indir

“Ama gözler göremez. İnsanın kalbiyle bakması gerekir” dedi küçük prens. küçük prensin en sevdiğim cümlesidir. Küçük prens pdf indir ve sonrasında kendini büyülü bir çocuk kitabının felsefesine bırak. elektronik kitap formatında e kitabını indirebileceğiniz,  Cemal Süreyya’nın çevirisini yaptığı küçük prensin konusu çok ilginç kendi gezegenini terkeden küçük prens diğer gezegenlere giderek birileri ile tanışıyor ve son olarak dünya gezegenine iniyor.

Sevdiğim, beğendiğim herkesin okumasını istediğim kitapları paylaşıyorum. Çocuklarınıza mutlaka okutmanız gereken bir kitap diye düşünüyorum. 9 yaşından sonraki her çocuğa okutulabilir şunu da belirteyim bir arkadaşım  7 yaşında olan çocuğuna anlamayacağını düşündüğü için okutmakta tereddüt etti sonrasında küçük prens kitabını çocuğuna okuttu ve bizim ufaklık inanılmaz beğendi kitabı, 40 sayfadan daha az küçük prens kitabı çocuklar için, ama mutlaka her büyüğün de okuması gerekiyor. Ölmeden önce mutlaka bu kitabı okuyun diyorum ve sizinle kitap içerisinde geçen felsefe ve anlam yüklü bir kaç cümleyi paylaşmak istiyorum.

İşte küçük prens kitabı içerisinde geçen harika sözlerden bir kaç tanesi…

 

→ Ama gözler göremez. İnsanın kalbiyle bakması gerekir

→ Gülünüzü (çiçek) bu kadar anlamlı kılan gülünüz için harcadığınız zamandır

→  Dünyanın en güzel şeyleri görülemez veya dokunulamaz, kalp ile hissedilirler

→  Ne zaman birşeyi ehlileştirirsen ondan sonsuza dek sorumlu olursun

 

Küçük prens pdf indir

 

küçük prens pdf indir
Küçük prens pdf e-kitabı

https://www.aliortul.net/Books/kucuk-prens-indir.pdf

 

 

One thought on “küçük prens pdf indir

  1. Walden ormanda yaşam pdf download

    […] e-kitaplardan hoşlanıyorsanız ve hala küçük prensi okumadıysanız buradan bir solukta okuyacağınız küçük prens kitabına mutlaka göz […]

Bir yanıt yazın