January 31, 2023

Online Excel Viewer

Online olarak excel yüklü olmadan excel sheetlerini görüntülemek için yazdığım yazının üzerinden 8 sene geçmiş 🙂 tabi o zamandan bu zamana teknoloji baya gelişti ve artık excel dosyalarınızı online olarak görüntülemenin birden fazla yolu var.

 

8 sene önce referans verdiğim site hala çalışıyor excel dosyalarınızı buraya gönderip çalıştırabilirsiniz bu birinci yöntem olsun.

Aşağıdaki sayfayı kullanarak excel sheetlerinizi office excel yüklü olmadan internet üzerinden görüntüleyebilir ve editleyebilirsiniz.

http://sheet.zoho.com/excelviewer

 

2. Yöntem 

Excel dosyalarınızı eğer bir gmail hesabınız varsa Google Drive içerisine atıp Google Sheets içerisinde görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Bu yöntemle aynı zamanda online olarak word, powerpoint dosyalarınızı da programsız bir şekilde görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

3. Yöntem

Bilgisayarınızda ki excel, word, powerpoint dosyalarını görüntülemek için bir başka yöntem de Office 365 veya diğer adıyla one drive. Hotmail hesabınız varsa one drive içerisine girip office dosyalarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir